IV Niedziela Wielkanocna 12 maja 2019 r.

1. Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Majowych bądź w kościele bądź tez przy krzyżach i figurkach. Dziś Nabożeństwo Majowe o godz. 19.00 w Łobdowie na krzyżówce Kurkocin/Dębowa Łąka, w czwartek przy Figurce na Jaranowie o godz. 19.00, w sobotę o godz. 19.00 w Wielkim Pułkowie przy Figurce przy drodze do p. Śpiewaka.

2. Można do plebani przynosić fanty które będą przeznaczone na loterię podczas Festynu Rodzinnego w dniu 19 maja b.r., a Sołtysom zgłaszać kto upiecze ciasta.

3. Zapraszam jutro 13 maja na Nabożeństwo Fatimskie ze świecami na godz. 20.30.

4. We wtorek na godz. 20.00 zapraszam na spotkanie organizacyjne przed Piknikiem Rodzinnym.

5. Proszę zgłaszać 5-osobowe drużyny ojców z poszczególnych miejscowości do rozgrywek piłkarskich podczas Pikniku, zgłoszenia przyjmuje p. Marcin Sitkowski.

6. Dziękuje za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty, w tym tygodniu proszę rodziny Piotra Dygasiewicz, Anieli Kędziorskiej i Mariusza Lubińskiego z Wielkiego Pułkowa.