Ogłoszenia duszpasterskie

RÓŻANIEC W KOŚCIELE ZA ZMARŁEGO ŚP. KS. KANONIKA KAZIMIERZA ZACHARKIEWICZA  OD WTORKU (24 LISTOPAD) O GODZ. 18.30.

I Niedziela Adwentu

29 listopad 2020 r.

1. Nadal obowiązuje dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. , osoby korzystające z dyspensy proszę o modlitwę w domach biorąc udział we Mszy św. transmitowanej przez media.

2. Dziś, jutro i we wtorek o godz. 18.30 różaniec w intencji zmarłego ks. kan. Kazimierza Zacharkiewicza, który 12 lat był tu proboszczem. Pogrzeb będzie w środę, 2 grudnia, o godz. 11.00 w Kiełbasinie, a następnie pochowanie na cmentarzu w Kaszczorku.

3. Na pierwszej Mszy św. zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny, można je odbierać z ołtarza bocznego, pamiętajmy o osobach samotnych bądź starszych, bądź tych, którzy nie mogą być w kościele, aby im także zanieść opłatek.

4. Za tydzień informacja na temat kolędy.

5. Na ołtarzu bocznym są także świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła, złożoną ofiarę na kwiaty oraz ułożenie kwiatów oraz dekorację adwentową, w tym tygodniu o sprzątnięcie kościoła proszę rodzinę p. Olega Budzyńskiego z Wielkiego Pułkowa.

Ogłoszenia duszpasterskie