Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Wielkiego Postu 17 marzec 2019 r. 1. Wielki Post to szczególny czas dobrych uczynków: modlitwy, postu i jałmużny. Zachęcam do uczynienia na czas Wielkiego Postu postanowień oraz uczestniczenia w nabożeństwach Drogi Krzyżowej (piątek godz.18.00) i Gorzkich Żali (niedziela po Sumie). Zachęcam także do korzystania z sakramentu pojednania, by móc w pełni uczestniczyć w Mszy św.

2. We wtorek dzień modlitw za mężczyzn i ojców oraz ich misję w Kościele, rodzinach i świecie. Przypada też tego dnia rocznica pontyfikatu papieża Franciszka, a biskup pomocniczy Józef Szamocki obchodzi swe imieniny.

3. W zakrystii można odbierać skarbonki jałmużny wielkopostnej „ Dar Juniora dla Seniora”, są także do nabycia świece wielkanocne w cenie 15,00 zł, ze sprzedaży których dochód wesprze rozbudowę i modernizację Brodnickiego Centrum Caritas.

4. Wąbrzeska Terenowa Droga Krzyżowa będzie 5 kwietnia, trasy 20 i 40 km. Spotkanie informacyjne 4 kwietnia po wieczornej Mszy św. w Sanktuarium Matki Boskiej Brzemiennej w Wąbrzeźnie.

5. W następną niedzielę puszka na wsparcie misjonarzy, Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty, w tym tygodniu proszę rodziny z pozostałych 2 bloków z Jaranowa.

6. Dzieci po Mszy św. zapraszam po obrazki.

Ogłoszenia parafialne