XVI Niedziela Zwykła

21 lipiec 2024

1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mateusz Łęgowski , zam. par. św. Małgorzaty w Łobdowie i Justyna Chadała, zam. par. św. Bartłomieja Ap. w Mszanie zap. I.
  2. Jutro, 22 lipca, Odpust ku czci św. Marii Magdaleny w Ostrowitym, Suma o godz. 11.00.
  3. W następną niedzielę, 28 lipca, Odpust św. Jakuba w Wielkich Radowiskach, Suma o godz. 11.30
  4. Dziś rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, podejmujemy inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa na drodze. Ofiary złożone na kolektę są przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy w krajach misyjnych, a po Mszy św. poświęcenie pojazdów.
  5. Dożynki Parafialne będą 15 sierpnia w Karczewie.
  6. Od 22 lipca proboszcz udaje się na urlop do wtorku 30 lipca, w pilnych sprawach proszę dzwonić do ks. W. Michlewicza w W. Radowiskach : 791 051 242
  7. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ułożenie kwiatów.

XVII Niedziela Zwykła

28 lipiec 2024

1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mateusz Łęgowski , zam. par. św. Małgorzaty w Łobdowie i Justyna Chadała, zam. par. św. Bartłomieja Ap. w Mszanie zap. II.
  2. Dziś uroczystość odpustowa ku czci św. Jakuba w Wielkich Radowiskach, Suma o godz. 11.30, za tydzień, 4 sierpnia, odpust Przemienienia Pańskiego we Wrockach , Suma o godz. 11.30
  3. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.
  4. W czwartek, 1 sierpnia, rozpoczyna się miesiąc modlitw o trzeźwość narodu polskiego, zachęcam do podjęcia abstynencji, szczególnie w intencji tych, którzy mają problem alkoholowy.
  5. W tym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W I Piątek od godz. 8.00 będę odwiedzał z Komunią św. w domach.
  7. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ułożenie kwiatów.