Spotkanie Wigilijne

W Parafii pw. św. Małgorzaty w Łobdowie w dniu 15 grudnia 2018 r. miało miejsce uroczyste spotkanie Wigilijne. Zebrani Parafianie podzielili się opłatkiem oraz wspólnie z Księdzem Proboszczem Piotrem Rutkowskim śpiewali kolędy, a także skosztowali tradycyjnych potraw wigilijnych, które przygotowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Łobdowa. Spotkanie upłynęło w świątecznej atmosferze. Była to pierwsza uroczystość z okazji Wigilii Bożego Narodzenia w naszej Parafii. Ksiądz Proboszcz, główny pomysłodawca i organizator planuje kontynuację spotkań w latach następnych.

Zebrani dziękują Księdzu Piotrowi za zaproszenie, a także za czas spędzony wspólnie w świątecznej atmosferze oraz przekazują Księdzu życzenia Bożego Błogosławieństwa i wielu sił do realizacji innych przedsięwzięć w duchu chrześcijańskim. Dołączają również podziękowania dla wszystkich osób, które pomagały w przygotowaniu tej uroczystości.

Spotkanie Wigilijne