Ogłoszenia Parafialne

XIV Niedziela Zwykła

7 lipiec 2019 r.

  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

    Kamil Gorząch zam. parafia św. Małgorzaty w Łobdowie oraz

    Natalia Kwiatkowska zam. par. Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu zap. III.

Sebastian Rudnicki zam. par. Niedźwiedź poprzednio parafia Łobdowo oraz

Joanna Beata Lisińska zam. par. Niedźwiedź zap. II

  1. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę „Grupa Zielona – Ziemia Chełmińska” wyruszy w dniu 02.08.2019 r. Rozpoczyna się Eucharystią o godz. 8.00 w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie (kościół w Rynku). Zapisy na pielgrzymkę i wszelkie informacje można uzyskać u przewodnika grupy zgłaszając się telefonicznie 531 395 489. Spotkanie organizacyjne dla osób chcących wyruszyć na Pielgrzymkę odbędzie się 14 lipca (niedziela) o godz. 19.30 w Kościele Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie – zaprasza przewodnik ks. Bartłomiej Surdykowski

  2. W następną niedzielę przeżywać będziemy odpust parafialny ku czci św. Małgorzaty –kazania wygłosi ks. dr hab. Józef Dębiński z Torunia, który przywiezie również publikacje książkowe, będą one do nabycia po Mszach św. Bardzo proszę o asystę procesyjną na Sumę oraz dziewczynki do sypania kwiatów

  3. Dziękuje za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty, w tym tygodniu proszę rodziny Gumińskich, Nelkowskich, Pelc i Bledziewskich z Wielkiego Pułkowa. Za tydzień kolekta gospodarcza.

Ogłoszenia Parafialne